Apie mane

Labai malonu, kad užsukote į mano galeriją. Čia ne tik pasipuošite ar papuošite savo mažylius, bet ir rasite dovanų sau, savo artimiesiems ar draugams bei interjero papuošimų, detalių, kad namai būtų dar jaukesni. Gal dar ką ir pramoksite, nes gyvendama rankdarbių pasaulyje nuolat vis kažko naujo ieškau, mokinuosi.
Rankdarbiai – tai ne vien rankomis padaryti darbai. Rankdarbiai – tai kūryba! O kiek save pamenu, tai aš nuolat kažką kuriu. Galvoje nuolat knibžda visa galybė idėjų, o rankos niekad nesiilsi. Gyvenime yra du patys svarbiausi dalykai – tai šeima ir rankdarbiai. Todėl esu ne tik trijų mielų vaikučių mama, bet ir tautodailininkė. Nuolat domiuosi šiuolaikine mada, bet vis atsigrežiu atgal į praeitus šimtmečius. Vis smalsu kaip gyveno mūsų proseneliai. Todėl kas neįgyvendinama dabartiniame mūsų amžiuje, tai įmanoma išgyventi lėlių pasaulyje.
Mano kuriami darbai yra originalūs ir vienetiniai. Dalis darbų nerti vašeliu, megzti, tačiau pagrindinę mano kūrybos dalį sudaro nėrimas kilpinėlių ar kitaip vadinamu frivolite būdu. Tai yra labai senas nėrimo būdas šeivute. Nerdavo tiek kaimo moterėlės, tiek dvaro poniutės. Ilgainiui šį nėrimo būdą praminė dvarininkaičių užsiėmimu, nes jos pamėgo tokiais nertais ažūrais puoštis. Nėrimas šeivute pareikalauja galybės kantrybės bei laiko, nes tai labai smulkus, ažūrinis nėrimas, sudarytas iš daugybės mazgelių.
Siūnu linines ekologiškas rankų darbo lėlytes, kurios gali būti tiek interjero puošmena, tiek nuostabus žaislas mergytėms ar dovana krikštynų proga kaip ypatingos šventės priminimas. O kad nebūtų nuskriausti berniukai, jiems mezgu mielus meškiukus.
Mes visi norime šalia savęs turėti ištikimą draugą, kuris visada bus šalia, mus bet kada išklausys ir mylės. Mano mažoji lėlytė ar meškiukas taip pat nori mylėti ir būti mylimais bei nori tapti geriausiais Tavo draugais!!!
Mano noras – Jus puošti, kad būtumėte laimingos! O jei nerandate tai ko trokšta Jūsų širdis, sakykite savo idėjas ir jas mėginsime igyvendinti drauge. Svarbiausia, kad Jūsų svajonė taptų realybe!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą