2012 m. gruodžio 16 d., sekmadienis

Lėlių paroda/ После выставки кукол

Pagaliau pasibaigė vienas iš ilgų pasiruošimo etapų - lėlių paroda Litekspo rūmuose Vilniuje. Tiksliau ji baigėsi prieš savaitę, tik aš su vis nesibaigiančiais darbais, radau laiko prisėsti prie kompo tik dabar.
Paroda patiko, tik... kaip pirmas blynas kiek pasvilęs... Esu sau labai savikritiška... Oi kiek dar daug tobulėti...Bet svarbiausia, išdrįsau išlįsti į viešumą, nors ir ne taip sėkmingai. Džiaugiuosi, kad dar yra daug kur tobulėti. :)

 Наконец-то закончилась так долгажданная выставка кукол - первая моя такая большая выставка. Я очень рада, хотя и знаю что, как и первый блин ожогжий... если буду участвовать следующим году, то буду знать какая это "кухня".
 Эта я с моим первым сыном у моего стенда.
Parodoje dalyvavo 13 lėlininkių. Ir labai džiaugiuosi, kad jų tarpe ir aš buvau kaip naujokė. Labai patiko visos lėlės, bet ypatingai šios ( beje, tekstilinės, iš kaproninių kojinių ):

 А это мой автор фаворит-Кристина Мейшутович (скульптурный текстиль):
 

Šių grožių autorė Krystina  Meišutovič.Dabar dar laukiu kito etapo pabaigos - Mažosios meškiukų siuvimo akademijos baigimo. Būtent prieš pat didžiąsias metų šventes bus įvertinimai ir tikiuosi, kad akademija bus baigta. :) Kol kas negaliu rodyti savo kurtų meškiukų.

 1 komentaras:

  1. Невероятно красивые куклы. Ручки бесподобно сделаны!

    AtsakytiPanaikinti