2015 m. kovo 5 d., ketvirtadienis

Rankdarbių mylėtojos meditacijos kampelis

Pas tas kurios beprotiškai myli rankdarbius ar tos, kurioms rankdarbiai, tai atskiras gyvenimas ( kalbu apie save ), svajoja apie tvarkingą  savo pomėgio kampelį. Kuriame ne tik kurtų, dirbtų, bet ir rastų viską kas reikalinga kuriamam rankdarbiui. Pas siuvėjas pilna įvairiausių medžiagų, medžiagėlių ir skiautelių. Pas mezgėją galybė įvairiaspalvių siūlų. Vėlėja nebežino kaip ir kur besudėti savo vilneles. Skrebukų mylėtojos namai nusėti smulkiomis dekoravimo detalytėmis, spalvoto ar išskirtinio popieriaus lapais.... O ką bekalbėti apie tas, kurios alpsta nuo kelių tokios rūšies rankdarbių?... Kalbu apie save. ☺Vieni kūrybos daiktai sudėti viename kambaryje, kiti kitame, o trečių kai prireikia, tenka gerokai paieškoti kur vaikai "saugiai" pasidėjo. ☺
Tad manau ne viena iš mūsų pasvajoja apie normalų,  gražų, patogų darbo kampelį.

Štai kokių jų gali būtį:

rankų darbo, rankdarbių, siutos leles, lininės lėlės Kas moka pinti iš laikraščio tūtelių, tai puikiai gali nusipinti tokią galybę pintinių.


Štai taip galima naudingai panaudoti plastikines dėžutes.


Puiki priemonė siūlams surūšiuoti.

Taip susidėjus vilną vėlimui, galima pasijusti kaip parduotuvėje. Ir vien jau žvelgiant į tokią nuostabią spalvų gamą galime pamedituoti, akis pailsinti. :)
Pedantiškai tvarkinga - kažin ar ilgai pas mane taip išbūtų. ;)
Skrebinimo mėgėjų kampelis.

Prisižiūrėję tokių grožybių, galime pradėti svajoti apie savo darbo - meditavimo erdvę. ;)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą