2015 m. spalio 7 d., trečiadienis

Tekstilinės lavinamosios knygelės

Rodau ganėtinai ilgo ir kruopštaus darbo rezultatus. Pasiuvau dvi linines edukacines knygeles vaikučiams. Vieną gali būtų dovanoti mergaitei, o kitą daugiau berniukui. :) Laaabai puikus dalykas keliaujant. Vaikučiui kelionė tikrai neprailgs bevartant tokią knygą.


linine knygele, lavinamoji knygele vaikui, ranku darbo knyga, lino gaminiaiDėklas įsidėti CD ar DVD kompaktui, su įamžintais vaikystės nuotykiais, svarbiausiais gyvenimo įvykiais ( pirmasis gimtadienis, krikštynos ir t.t ) ar nuotraukomis.

 Aprenk lėlytę. Jos rūbeliai užrišamoje spintoje.Supink kasas lėlytei.


Tiesiog pačiupinėk su rankyte kirmėlytę ir ją gali patampyti, nes ji pritvirtinta prie gumos.


Čiupinėk saulytės spinduliukus ir pajausk skirtingų karoliukų formą. ☺


Papuošk eglutę su žaisliukai (žaisliukus galima užkabinti ir nukabinti ).


Pažiūrėkime kas gyvena šiame žaliame namelyje. ;) Ogi penki puikūs broliukai žirniukai. ;)


Kirmėlytė - šimtakojytė. Čiupinėk jos kojytes ir pajusk lininio siūlo bei medinio karoliuko žaismą tarp savo rankyčių.


Padžiauk ar nudžiauk lėlytės rūbelius, kaip kad tai daro mamytė su tavo rūbeliais.


Meškiukas Rudnosiukas ne mėgsta laižyti medų, bet ir moka judinti savo letenėles.Oi, ežiuko nuotrauka apsisukusi ( ir deja, nemoku jos atstatyti :( ). Ežiukas moka nešti daug grybų. Juos puikiai prisilipina magnetukų pagalba.


Berniukų - meistro rinkinys. Instrumentai prilimpa magnetukų pagalba.


Pažinkime spalvas, o gal paros metą, o gal tiesiog papasakok, ką matai. ;)


Sniego Senis Besmegenis. Pastatykime sniego Senį Besmegenį. :)Kas namelyje gyvena? Kas čia slepiasi už užuolaidėlės? ;) Ogi, mažasis Pagrandukas. :)
Oi ir vėl... nuotraukos išdykauja - išsisukiojo. Štai pelytė laksto po sūrio gabalėlį. Ir tik pamačiusi artėjantį katiną, pasislėpė savo namelyje.

 Pažaiskime metų laikus: pavasarį medžiai žydi, vasarą medžiai žaliuoja, rudenį prinoko obuoliukai, o žiemą... medelį puošia sniegas.Susipažinkime su laikrodžiu ir valandėlėmis. Laikrodžio rodyklė sukiojasi.


O čia optinė apgaulė... :D atrodo, kad paprastas medžiaginis puslapis, o prie jo iš tiesų limpa magnetukai. Juk kartais taip norisi turėti magnetuką šalia savęs, o ne kažkur prie šaldytuvo.O taip atrodo, knyga. 

Štai čia dar viena staigmena ir naujiena - kreidinis puslapis. Tai reiškia, kad galima piešti šiame puslapyje su mokykline kreida. :) Parašykime savo vardą ar šiaip kažką nuobodžiaujant galite nupiešti.


O čia antroji, daugiau berniukui skirta knyga.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą