2018 m. kovo 4 d., sekmadienis

Žiemos pramogos

Nors už lango kalendorinis pavasaris, bet į jį visai nepanašu. Pakankamai sniego ir spaudžia stiprokas šaltukas, net iki -18 naktimis. ☺ Dieną, saulytei pašvietus įšyla iki -2. O jei dar pučia šiaurys vėjas, kaip kad užvakar ir visą praėjusią savaitę, tai visai nebuvo smagu būti lauke. Bet jau vakar buvo gerai. ☺Kaip praeitą savaitgalį, taip ir vakar, mėgavomės žiemos malonumais - slidinėjimu. Mano vaikinai slidinėjo nuo kalnų, o kadangi aš bijau aukščio ir šiaip nedraugauju su papildomu adrenalinu, tai išmėginau lygumų slidžių slidumą bei savo kūno pajėgumą.
Malonumas ir džiaugsmas nenusakomas! ☺Vaikams slidės tarsi prilipo iš karto. Povilas jau antri metai mėgaujasi kalnų aukščiais ir slidinėjimo malonumu. O vat dvyniai šiemet tik užlipo ant slidžių ir tarsi seniai mokėta. ☺ Negaliu dar atsižiūrėti, kai jie abudu skrieja su vėjeliu tarsi pingvinai. ☺ Žvelgiu į savo vyrus su tokiu baltu pavydu - kaip faina taip skrieti žemyn ir atrodo, juk tai taip lengva. Tačiau pačiai užteko kiek palypėti ant to "varlinuko" pakelti parkritusio kurio nors iš mažių, tai jau einant be slidžių mąstau kaip saugiai nusileisti, o tai jei būtų ant kojų slidės pritvirtintos.... ☺
Užteko matyti besimokinančių suaugusių žmonių čiuožti nuo kalno, tai ir gražu į juos žiūrėti, ir gaila, ir tuo pačiu suprantu, kad mmmmm, nenoriu. ☺Komentarų nėra:

Rašyti komentarą