2018 m. sausio 2 d., antradienis

Su Naujaisiais Metais!Su atėjusiais naujais metais labai smalsu kas mūsų laukia šiais šuns metais. Labai svarbu, kad jie neiškrėstų kokių šuniškų baisybių.
Tad štai Palmyros horoskopas:

https://gyvbudas.lrytas.lt/horoskopai/2017/12/31/news/palmiros-horoskopas-2018-iesiems-bus-nukirsta-kas-nereikalinga-3966709/

Vėžys (06 22–07 22) 


Sunkūs 2017 metai jau už nugaros, prasideda itin palankūs 2018-ieji. Tiesa, šis geras laikas jus palietė jau prabėgusių metų lapkritį, gruodį, nors dėl bendros nepalankios planetų padėties to galėjote ir nepajusti. Vis dėl to Baltasis Mėnulis (gerasis karminis atpildas, angelų apsauga) jau jūsų ženkle, o Jupiteris – Vėžiui itin palankiame Skorpione, tad grįžo sėkmė. Dabar ji jus lydės ir veikloje, ir asmeniniame gyvenime: jūs vėl tampate kupini įkvėpimo, optimizmo! Ir šios pakylėtos nuotaikos lydės ilgai, iki lapkričio vidurio. Tai bus itin geras laikas dirbantiems kūrybinį darbą, asmenims, kurių veiklą susijusi su scena, su pramogų verslu bei menais apskritai, o tai pat vaikų auginimu bei kūrybinių sugebėjimų ugdymu. 2018 m. ko gero ne vienam Vėžiui pavyks pažinti tikrą meilės džiaugsmą bei pilnatvę. Pats laimingiausias laikas romantiškai pažinčiai, o taip pat ir vaikų pradėjimui, būtų iki rugpjūčio, kol Baltasis Mėnulis saugos jus nuo klaidų, iliuzijų ir vis siųs geras progas... 2018 m. tikėtinas ir dar vienas smagus pasikeitimas – galite tikėtis šeimos pagausėjimo. Ir jei šiuo metu susilauksite atžalos, su šiuo vaiku bus idealus ryšys. Beje, šis vaikas jūsų dėka taps išties laimingu žmogumi bei nemažai pasieks gyvenime! Nors didžioji metų dalis bus palanki, tačiau sausis, vasaris, ir net tradiciškai palankus kovas, pirma balandžio pusė – nevienareikšmiški. Šiais mėnesiais reikėtų vengti atviros konfrontacijos tiek darbe, tiek artimųjų rate. Vis dėl to metai puikūs, ir lapkritį, gruodį pasaulis dar kartą įsitikins, ko esate verti – tai užtarnautų įvertinimų, sėkmės laikas. Birželis, liepa bus sėkmingi didelių sumanymų įkūnijimui, tik nerizikuokite finansiniuose dalykuose – avantiūros su pinigais neišdegs. Atidėkite rizikingus bei drąsius finansinius sumanymus lapkričiui, gruodžiui. Rugpjūčio antra, rugsėjo pirma pusė gali atnešti problemų darbe per konkurentus, tai pat rūpesčių dėl sutuoktinio. Nepatartina tuo metu bei spalio pirmą pusę veltis į teisminius procesus – nesibylinėkite, mėginkite susitarti gražiuoju, be teismų. Šaunus lapkritis – tai sėkmingų pokyčių laikas. Jums pavyks pakreipti įvykius norima vaga (meilės fronte irgi)! Dabar galite drąsiai viskame rizikuoti (išskyrus 18-22 d.). Na, o lapkričiui baigiantis prasideda metas, kuris ateina šventėms pasibaigus, t.y. paprastasis darbymetis. Tik nemanykite, kad šypsena iš jūsų veido dings, nieko panašaus – dabar atsiras puikios sąlygos pajusti kitą laimės rūšį, susijusią su atkakliu triūsu bei kantrybe.

1 komentaras: